O FIRMIE
firma

TS –Transport Service, to firma rodzinna, która na rynku transportowym istnieje od 1992 roku. Polityka firmy, to nie tylko stworzenie miejsc pracy, ale zagwarantowanie stałej sukcesji, a w konsekwencji długowieczności firmy.

Nasza kadra pracownicza, to wyspecjalizowani pracownicy, z wieloletnim doświadczeniem. Razem z nimi tworzymy firmę i razem z nimi mamy wspólne cele, które realizujemy w sposób efektywny i skuteczny.

Nasze zaangażowanie, wiedza i umiejętności zostały nagrodzone 2012 roku przez Ministerstwo Transportu oraz Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

Jesteśmy firmą , w której postęp, innowacje, jakość pracy i świadczonych przez nas usług jest priorytetem i nieodłącznym elementem zarządzania.

Na naszej nowoczesnej bazie o powierzchni 3,2ha , która mieści się w dzielnicy przemysłowej na terenie Gdyni wybudowaliśmy biurowce i magazyny o najwyższym standardzie , łączna ich powierzchnia, to 8.000 m2.

Kolejne rozszerzenie działalności firmy o świadczenie kompleksowych usług warsztatowych, diagnostycznych, wulkanizacyjnych, to krok, który usprawnił nasze funkcjonowanie.

Współpracujemy z światowej renomy firmami, które nam zaufały, dzięki temu jesteśmy jeszcze bardziej konkurencyjni.

Stacja Paliw, to dodatkowe nieodłączne ogniwo naszej działalności, które sprawiło, że nasze usługi i potrzeby własne są kompleksowe.

Nasza firma wyróżnia się tym, że nasze plany są długoterminowe i przemyślane, wspólnie jesteśmy nastawieni na sukces, budujemy wspólne zaangażowanie w nasze wyznaczone zadania, uwzględniając przy tym potrzeby rynku i klientów.

Wszystkich, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm zapraszamy do współpracy.

Prezez Zarządu TS-Transport Service
Małgorzata Olechnicka – Skibińska