Kontakt

Mapa dojazdu

GODZINY OTWARCIA
Transport i Spedycja
PON – PT 08:00 -17:00  SOB 09:00-12:00
Warsztat
PON – PT 08:00 -16:00
Serwis Ogumienia
PON – PT 08:00 -18:00  SOB 08:00-13:00
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
PON – PT 08:00 -18:00  SOB 08:00-13:00
Stacja Paliw
PON – PT 07:00 -21:00  SOB 07:00-17:00

Kierownictwo

Dyrektor Zarządzający

Marcin Skibiński
mobile: +48 691 441 882
tel. +48 58 660 18 08 / fax. +48 58 660 18 16
e-mail: marcin.skibinski@transportservice.pl

Dyrektor Administracyjny

Henryk Dorsz
mobile: +48 601 215 196

e-mail: henryk.dorsz@transportservice.pl


Sekretariat

Małgorzata Mularczyk

tel. +48 58 660 18 14 / fax. +48 58 660 18 29
email: malgorzata.mularczyk@transportservice.pl

Transport i Spedycja

Kierownik Spedycji

Monika Olechnicka
mobile: +48 691 441 460
tel. +48 58 660 18 11 / fax. +48 58 660 18 15
e-mail: monika.olechnicka@transportservice.pl

Spedytor

Michał Godwin
mobile: +48 691 441 467
tel. +48 58 660 18 01 / fax. +48 58 660 18 16
e-mail: michal.godwin@transportservice.pl

Spedytor

Karolina Walas – Nowicka
mobile: +48 691 767 779
tel. +48 58 660 18 07 / fax. +48 58 660 18 16
e-mail: karolina.walas@transportservice.pl

Spedytor

Katarzyna Grzędzińska
mobile: +48 691 44 445
tel. +48 58 660 18 02 / fax. +48 58 660 18 15
e-mail: katarzyna.grzedzinska@transportservice.pl

Spedytor

Konrad Lass
mobile: +48 691 441 492
tel. +48 58 660 18 25 / fax. +48 58 660 18 15
e-mail: konrad.lass@transportservice.pl

Spedytor

Dorota Listowska
mobile: +48 603 950 998
tel. +48 58 660 18 03 / fax. +48 58 660 18 15
e-mail: dorota.listowska@transportservice.pl

Spedytor

Krzysztof Olechnicki
mobile: +48 603 371 379
tel. +48 58 660 18 04 / fax. +48 58 660 18 16
e-mail: krzysztof.olechnicki@transportservice.pl

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Kierownik Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów

Rafał Dampc
mobile: +48 601 530 785
tel. +48 58 660 18 37 / fax. +48 58 660 18 43
e-mail: rdampc@ts-warsztat.pl

Diagnosta

Patryk Sawa
mobile: +48 601 968 366
tel. +48 58 660 18 37 / fax. +48 58 660 18 43
e-mail: psawa@ts-warsztat.pl


Warsztat

Dyrektor Techniczny

Piotr Olechnicki
mobile: +48 605 858 570
tel. +48 58 660 18 19 / fax. +48 58 660 18 43
e-mail: polechnicki@ts-warsztat.pl

Kierownik Stacji Obsługi Pojazdów

Maciej Krzykowski
mobile: +48 691 441 520
tel. +48 58 660 18 22 / fax. +48 58 660 18 43
e-mail: mkrzykowski@ts-warsztat.pl


Serwis Ogumienia

tel. +48 58 660 18 17 / fax. +48 58 660 18 43


Stacja Paliw

Kierownik Stacji Paliw

Kamila Górka
mobile: +48 691 441 474
tel. +48 58 660 18 52